Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tým FC 69 na turnaji ve Valašské Senici neinkasoval ani jeden gól

date_range 08.Srp, 2021 featured_play_list Sport
arrow_drop_up Ilustrační foto se souhlasem Jaromíra Tkadlece

Mužstvo FC 69 vyhrálo 34. ročník Nočního turnaje v malé kopané ve Valašské Senici. Tým z Francovy Lhoty ve finále udolal ostravský celek Repre srazu. Bronzovou příčku obsadil kolektiv Dodo Club z Nedašovy Lhoty, čtvrtý skončil HS Monolit.

 

Turnaj se hrál systémem 4 + 1 a zúčastnilo se ho 20 mužstev. Celkem se ve Valašské Senici odehrálo 56 zápasů a na jeho organizaci se podílela spousta dobrovolníků, ale i místní hasiči a myslivci.

 

Duely řídili stálí rozhodčí v tomto turnaji Libor Skalický, Jakub Orság a Jiří Pavlica.

 

Na Valašsko přijely týmy například z Návojné (Kapr Team), Nedašovy Lhoty (Dodo Club), Luhačovic (Kostra Boys), Leskovce (Sufurki 9), Karolinky (Půl promile), Rokytnice nad Vláří (LK Skladník Tornádo), ale třeba i celky z Ostravy Repre sraz a Ostravští chachaři. Z důvodu Covidu však letos chyběl několikanásobný vítěz Úžas s.r.o. z Púchova.

Ilustrační foto se souhlasem Jaromíra Tkadlece

,,Nejprve se hrálo skupinovým systémem. Nejlepších 16 mužstev postoupilo do play off,“ letmo vysvětlil hrací systém jeden z pořadatelů Jaromír Tkadlec.

 

Ten také vyzdvihl výkony vítězů. ,,Nejlepší kolektiv neprohrál ani jeden zápas. V 8 utkáních měl skóre 15:0,“ upozornil Tkadlec.

 

Ve Valašské Senici byl tento červencový turnaj tradičně velkou sportovní událostí. Pořadatelé ho zviditelnili i pestrým doprovodným programem a bohatým občerstvením.

 

,,Hráči i diváci mohli ochutnat výborný guláš od gulášovníka z Leskovce, dále pak uzené makrely, uzené žebra, kyselicu a samozřejmě dobré pivo. V rámci turnaje se také konal dětský běh do Senického hrba. Večer všem nejprve zahrála skupina Beton a poté kapela Kosovci. Ve 22 hodin turnaj zpestřil ohňostroj,“ prozradil ještě Jaromír Tkadlec.

 

VÝSLEDKY NOČNÍHO TURNAJE VE VALAŠSKÉ SENICI 2021:

Čtvrtfinále:

Repre sraz – Bez Chibi 1:0, Dodo Club – Lo3 3:1, HS Monolit – Pobřeží kocoviny 1:0 po PK, FC 69 – Kostra Boys 4:0.

Semifinále:

FC 69 – HS Monolit 1:0, Repre sraz – Dodo Club 2:1.

O 3. místo:

Dodo Club – HS Monolit 2:1.

Finále:

FC 69 – Repre sraz 1:0.

Sestava FC 69: René Šerý, Ondřej Filák, Tomáš Špinka, Ladislav Kovář, Bláha.

 

Lubomír Hotař

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA