Poslední Vlachovice si vyšláply na Nevšovou

date_range 21.Kvě, 2018 featured_play_list Sport

Do zápasu jsme vstoupili lépe a už v páté minutě se ujali vedení po střele Michala Gabka. Domácí, ale branka nezaskočila, spíše naopak je nakopla k větší aktivitě. Byli důrazní a nedovolili nám kombinovat. Přesto jsme byli blíže k navýšení skóre, kdy Michal Gabko volil při průniku střelu a trefil břevno. To bylo ale z naší strany všechno. Nedařilo se nám dostat míč pod kontrolu, hromadili jsme chyby a domácí byli lepším týmem a dokázali ve 45. minutě z rohového kopu srovnat na poločasových 1-1.

Ilustrační foto: Zdeněk Rumplík

Druhá půle se nám nepodařila vůbec, hráli jsme pod psychickým tlakem a domácí se po našem nepodařeném odkopu ujali vedení. I nadále měli větší vůli po vítězství a my utrpěli první letošní porážku. Reparát utkání může přijít v neděli v domácím prostředí, kdy se utkáme s mužstvem Podlesí. V tabulce 1. A třídy skupiny A jsme však udrželi první místo, neboť zaváhali i naši pronásledovatelé – Valašské Meziříčí B v Brumově a Nedašov v Kateřinicích.

SK Vlachovice – TJ Sokol Nevšová 2-1 (1-1)

Branka Nevšové: Gabko

Sestava Nevšové: Konečný – Beňo, Kuric, Munster, Foltýn, Vlachynský, Dubec, Karmazín, Stratený, Gabko, Tomšů