

Nedašov ve čtvrtém zápase Kameň Cupu porazili manželé Jurčekovi

Družstvo Nedašova obsadilo po základní části 16. ročníku mezinárodní stolně tenisové soutěže Kameň Cup třetí místo.
Valaši v 5. kole prohráli s béčkem Červeného Kameňa 7:11. ,,Podle předpokladů domácí tým táhly opory manželé Ján Jurček a Janka Jurčeková. Oba pro zálohu Červeného Kameňa ve dvouhrách získali po čtyřech bodech. O osudu zápasu ale rozhodl Peter Gašpar. Ten pro slovenský kolektiv vybojoval dva singlové body. Jeho výhry se mnou a nad Ladislavem Fojtíkem se totiž nečekaly," mrzela zbytečná ztráta hostujícího Jiřího Fojtíka.
![]() |
Ilustrační foto |
Nedašovské družstvo však bude mít brzy možnost soupeřům porážku oplatit. Se stejným celkem se totiž Valaši utkají v semifinále vyřazovací části soutěže.
ČERVENÝ KAMEŇ B – NEDAŠOV 11:7
Body Nedašova: Ladislav Novák 2, Filip Řehák 2, Jiří Fojtík, Ladislav Fojtík, čtyřhra: Ladislav Novák – Ladislav Fojtík.
Konečná tabulka po základní části 16. ročníku Kameň Cupu:
1.Jamp Ilava 3 1 0 45:27 11
2. Červený Kameň B 3 1 0 45:27 11
3. Nedašov 2 0 2 40:32 8
4. Mikušovce 1 0 3 30:42 6
5. Červený Kameň C 0 0 4 20:52 4
Poznámka: O prvenství Ilavy rozhodl větší počet získaných setů.
Lubomír Hotař

TOP REKLAMA










