Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

Směnový mistr povrchových úprav

REGION: Celý region

  | ID:191332

| VLOŽENO: 22. 7. 2024

obrazek

Požadujeme:
• SŠ vzdělání – strojírenství
• Znalost práce na PC (MS Word, MS Excel)
• Komunikativnost
• Řidičský průkaz sk. B
• Flexibilita
• Schopnost improvizace
• Vysoké pracovní nasazení
• Organizační a řídící schopnosti, zkušenosti s vedením pracovního týmu

Pracovní náplň:
• Řízení svěřeného technologického úseku
• Zajišťování komunikace mezi zaměstnanci a vedením provozu
• Používání základních měřicích metod
• Zaškolování nových pracovníků
• Kontrola dosažených výsledků a jejich porovnávání se stanovenými cíli.
• Kontrola dodržování pracovní a technologické kázně pracovníků úseku.
• Kontrola dodržování BOZP a požární ochrany.
• Vedení příslušné technické a provozní dokumentace.
• Práce ve dvousměnném provozu R/O

Nabízíme:
• Možnost seberealizace a profesního rozvoje v rámci oddělení či celé firmy
• Příležitost tvořit a podílet se na zajímavých projektech
• Zázemí stabilní prosperující české společnosti
• 13. plat dle výsledků hospodaření firmy
• 5 týdnů dovolené
• Věrnostní odměny za odpracované roky
• Motivační příspěvek za získání nového zaměstnance
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Osobní konta ze sociálního fondu, bonusový program (např. zvýhodněné mobilní tarify)
• Vlastní rekreační zařízení, firemní kulturní a sportovní akce
• Bezúročné návratné půjčky ze sociálního fondu

Firma: TVD - Technická výroba, a.s.
Lokalita: Celý region
Telefon: 725642080
E-mail: pavla.kanska@tvd.cz
Adresa: Rokytnice 203,763 21
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY