Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

TOP LIST OD 1.1.2007

Projektový koordinátor / Project coordinator

REGION: Vsetín

  | ID:198607

| VLOŽENO: 22. 10. 2024

obrazek

CO VÁS ČEKÁ?

– Zodpovědnost za plánování, provádění, monitorování a dokumentaci projektů různých velikostí a dopadů od zahájení až po předání série
– Vedení projektového týmu závodu s potenciálními multikulturními organizačními rozhraními (vývoj výroby, nákup, nástroje, investice)
– Kontakt na klíčového zákazníka pro přidělené projekty. Zodpovědnost za vysokou kvalitu, včasnou komunikaci a eskalaci k zajištění spokojenosti zákazníků
– Klíčový kontakt na dodavatele, externí partnery, akcionáře při koordinačních činnostech souvisejících se zadanými projekty
– Podpora a spolupráce na procesech RFQ během počáteční fáze hodnocení potenciálních nových projektů
– Zodpovědnost za implementaci a správu metodiky modelu projektového řízení SODECIA po úspěšném zaškolení
– Spravujte programy snižování nákladů, technické změny a schůzky/aktivity klíčových dodavatelů.

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI POTŘEBUJETE?

– Titul v inženýrství a/nebo managementu nebo praktické zkušenosti;
– certifikace Project Management Institute (PMI) plus;
– znalost programů VDA Maturity Level / APQP Stage Gate nebo podobných metodologií projektového řízení
– Aplikovatelné znalosti programů MS Office a MS Project
– Jasná a strukturovaná komunikace verbální i písemnou formou
– Anglický jazyk na úrovni CEFR B1. Výhodou je aplikovatelná znalost německého jazyka
– alespoň 3 roky praxe v projektovém řízení s praktickými provozními znalostmi;
praxe v automobilovém průmyslu výhodou.

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

Práci v nadnárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě. Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu. Zajištění závodního stravování nebo možnost stravenkového paušálu, firemní akce, atd.

Firma: Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r.o.
Lokalita: Vsetín
Telefon: 733535748
E-mail: petra.spitzerova@sodecia.com
Adresa: Leskovec 40, 75611
Web:
[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY