

Octavia srazila chodce. Na místě zemřel

Policisté vyšetřují dopravní nehodu z pátečního večera v obci Halenkov. Došlo při ní ke střetu vozidla Škoda Octavia a chodce. Chodec na místě zemřel.
Dvaatřicetiletý muž ze Vsetínska jel večer pět minut před půl devátou ze směru od obce Huslenky obcí Halenkov s vozem Škoda Octavia. Po průjezdu esíčkem v centru obce přijel k prostoru blízko požární zbrojnice.
„Zde mu z pravé strany vstoupil do jízdní dráhy chodec a došlo tak ke střetu. Nárazem byl chodec sražen na vozovku. Šestasedmdesátiletý muž ze Vsetínska utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě nehody zemřel," řekl mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.
Škoda Octavia srazila v Halenkově chodce Foto PČR |
Při šetření této tragické nehody provedli policisté u řidiče dechovou zkoušku. Tato byla negativní. Policisté dále zjišťují míru zavinění jednotlivých účastníků dopravní nehody a další okolnosti důležité pro trestní řízení.
„Jedná se letos o osmou smrtelnou dopravní nehodu v okrese Vsetín. V říjnu je to již druhá nehoda, kdy zemřel člověk," dodal Vladislav Malcharczik. Na začátku října srazilo auto chodkyni i na Valašskokloboucku …. článek zde
-tz-

TOP REKLAMA










