Fotbalisté Lidečka v domácím prostředí nestačili na Bojkovice

date_range 22.Říj, 2024 featured_play_list Sport

SK Lidečko  SK SV Bojkovice 0:2 (0:2)

Hodnocení Radek Číž, trenér A-mužstva Lidečka:

„Prohráli jsme zaslouženě. Škoda, že jsme nepotvrdili body zvenku. Zkušeného soupeře jsme sami nastartovali hned ve třetí minutě, kdy se dostal hostující hráč do úniku, který s přehledem proměnil. Vedoucí branka Bojkovicím pomohla, nahrála jim do karet. Hosté mají zkušený mančaft. Hráli to, co potřebovali. V prvním poločase nás nepustili do vápna, k nějakému přímému ohrožené branky. Na druhé straně jeden z Dolinů ve vyložené šanci přehodil gólmana i naši branku. Před přestávkou nám hosté dali gól po rohu a utekli nám na 2:0. O přestávce jsme prostřídali sestavu a nějakých deset minut jsme se hledali. Hra byla hodně rozkouskovaná, míč lítal často vzduchem. My jsme sice ve zbytku utkání měli nějakou platonickou převahu a dostali se i do nějakých náznaků či pološancí, všechno jsme ale řešili zbrkle. V největší šanci se kolem šedesáté minuty ocitl kapitán Fusek, jeho střela ale pouze lízla tyč. Vpředu nám hodně scházel vyloučený Gargulák. I když jsme po změně stran přeskupili řady a hráli na tři útočníky, utkání rozhodly zkušenosti hostů. Chválím hlavně bratry Doliny.“